Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA teens 13+ HOLČIČÍ Středa 17:30 - 18:30

Lekce pro holky otevírá dívčí témata, je jemná a citlivá. Využívá prvků aromaterapie, vůně, hudba, barvy, zvuky léčivých hudebních nástrojů. Nechybí oblíbené relaxace s prvky meditací a imaginací vedoucí k sebepřijímání a sebepoznávání.

Kurz probíhá pololetně v délce 15 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 60 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA teens 13 + HOLKY St 17:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA teens 13 + HOLKY St 17:30
  • Datum: 10.10.2018
  • Cena: 2250 Kč

Vytvořilo FEO