Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

Yoga pro maminky po porodu s dětmi 4 - 10 m Pondělí 12:30 - 13:15

Lekce je pro maminky, které chtějí mít své děťátko u sebe a při tom cvičit.  Jógové asány, ale i dechové techniky Vám pomohou přirozeným způsobem nasbírat energii a sílu pro náročnou roli maminky. Zaměříme se na posílení svalstva pánevního dna, hlubokých stabilizátorů, podporu zdravého pohybu a správného držení těla, protažení a ukázky toho, jak pracovat samostatně doma při každodenních činnostech. 

Děti jsou po celou lekci s maminkami v sále a s ohledem na jejich potřeby se přizpůsobuje  Vaše lekce.  

Kurz probíhá pololetně v délce 15 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní maminku. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 45 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 6 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Platby 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na Yoga po porodu Po 12:30

Souhrn přihlášky
  • Název: Yoga po porodu Po 12:30
  • Datum: 04.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO