Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA 10 - 18 m Středa 9:00 - 9:45

Děti si zacvičí a pohrají, maminky posílí a protáhnou. Lekce je zaměřena na psychomotorický vývoj dítěte. Rozvíjí hrubou i jemnou motoriku, posiluje hluboký stabilizační systém, podporuje soustředění, učí správným dechovým stereotypům (prevence nachlazení). Podporuje vztah maminky a dítěte, lekci si společně užijete a v závěrečné relaxaci si odnesete nový společný zážitek, který se může stát Vaším uspávacím rituálem. 

Pozornost je věnována nejen dětem, ale i maminkám. Při vzájemných společných pozicích je dítě Vaším závažím a Vy posilujete. Lektor dbá na správné držení těla, zapojení stabilizačního systému a provádění zdravého pohybu. V lekcích se můžete setkat s jemností jin jógy, která nejen protahuje, ale působí i na orgánové dráhy našeho těla. 

Kurz probíhá pololetně v délce 15 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 45 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Platby 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA 10 - 18 m St 9:00

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA 10 - 18 m St 9:00
  • Datum: 10.10.2018
  • Cena: 2250 Kč

Vytvořilo FEO