NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

YOGA 10 - 18 m Pátek 9:45 - 10:30

Děti si zacvičí a pohrají, maminky posílí a protáhnou. Lekce je zaměřena na psychomotorický vývoj dítěte. Rozvíjí hrubou i jemnou motoriku, posiluje hluboký stabilizační systém, podporuje soustředění, učí správným dechovým stereotypům (prevence nachlazení). Podporuje vztah maminky a dítěte, lekci si společně užijete a v závěrečné relaxaci si odnesete nový společný zážitek, který se může stát Vaším uspávacím rituálem. 

Pozornost je věnována nejen dětem, ale i maminkám. Při vzájemných společných pozicích je dítě Vaším závažím a Vy posilujete. Lektor dbá na správné držení těla, zapojení stabilizačního systému a provádění zdravého pohybu. V lekcích se můžete setkat s jemností jin jógy, která nejen protahuje, ale působí i na orgánové dráhy našeho těla. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný.  Délka lekce je 45 min. 

Platby 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA 10 - 18 m Pá 9:45

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA 10 - 18 m Pá 9:45
  • Datum: 01.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO