Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

BABY MASÁŽE 0 - 12 m Pondělí 11:15 - 12:30

Díky technikám baby masáží poznáte účinky léčivé síly Vašeho doteku. Miminko vnímá přes dotek své tělíčko a cítí Vaši lásku.  Při láskyplné masáži se uvolňují potlačené pocity z náročného porodu nebo poporodního období, zlepšuje se spánkový rytmus, navozuje pocit uvolnění. Masáž má také vynikající účinky na trávení, stimuluje krevní oběh, zvyšuje odolnost vůči nemocem. Každodenní masírování výrazně zlepšuje stav astmatiků, alergiků, ekzematiků.   
Objevíte na svých dětech i sobě samých hluboký účinek dotekové relaxace. Během deseti setkání se naučíte harmonizační masáž pro děti, která vychází z indických a švédských technik. Relaxační cviky zklidní mysl, napomohou Vám naplno prožít teď a tady se svým miminkem. Naučíte se jednotlivé masážní tahy a poznáte jejich léčivé účinky. Kromě masážích technik poodhalíte tajemství účinků aromaterapie. Kurzem Vás provede dětská fyzioterapeutka a bude rozšířen o rehabilitační cvičení dětí s individuálním ohledem na vývoj dítěte. 

Kurz probíhá v délce 10 ti lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 4 podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 75 min. 

Náhrady a omluvy lekcí

Vzhledem návaznosti lekcí v kurzu, nelze čerpat náhrady v tomto kurzu. Nahradit lze maximálně 2 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 6 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte.Nenahrazené, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 6 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Po předchozí domluvě je možné zajistit náhradníka. 

Platby 

Kurzy se platí nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení. Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na Baby masáž 0 - 12m Po 11:15

Souhrn přihlášky
  • Název: Baby masáž 0 - 12m Po 11:15
  • Datum: 07.01.2019
  • Cena: 2200 Kč

Vytvořilo FEO