Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

BABY MASÁŽE 0-12 m Pondělí 10:15 - 11:30

Díky technikám baby masáží poznáte účinky léčivé síly Vašeho doteku. Miminko vnímá přes dotek své tělíčko a cítí Vaši lásku.  Při láskyplné masáži se uvolňují potlačené pocity z náročného porodu nebo poporodního období, zlepšuje se spánkový rytmus, navozuje pocit uvolnění. Masáž má také vynikající účinky na trávení, stimuluje krevní oběh, zvyšuje odolnost vůči nemocem. Každodenní masírování výrazně zlepšuje stav astmatiků, alergiků, ekzematiků.   
Objevíte na svých dětech i sobě samých hluboký účinek dotekové relaxace. Během deseti setkání se naučíte harmonizační masáž pro děti, která vychází z indických a švédských technik. Relaxační cviky zklidní mysl, napomohou Vám naplno prožít teď a tady se svým miminkem. Naučíte se jednotlivé masážní tahy a poznáte jejich léčivé účinky. Kromě masážích technik poodhalíte tajemství účinků aromaterapie. Kurzem Vás provede dětská fyzioterapeutka a bude rozšířen o rehabilitační cvičení dětí s individuálním ohledem na vývoj dítěte. V první půlce kurzu si osvojíte tahy baby masáží, v druhé půlce navážeme cvičením pro miminka s ohledem na jejich aktuální vývoj.

Kurz probíhá v délce 10 ti lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 4 podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 75 min. 

Náhrady a omluvy lekcí

Vzhledem návaznosti lekcí v kurzu, nelze čerpat náhrady. 

Po předchozí domluvě je možné zajistit náhradníka. 

Platby 

Kurzy se platí nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení. Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na Baby masáž

Souhrn přihlášky
  • Název: Baby masáž
  • Datum: 25.03.2019
  • Cena: 2200 Kč

Vytvořilo FEO