NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

YOGA s angličtinou 3 - 6 let Úterý 16:30 - 17:30

Dětská jóga s prvky angličtiny je hravý způsob, jak se děti mohou lehce naučit základní anglická slovíčka - číslovky, barvy a především zvířátka, kterých je dětská jóga plná.

Děti jsou vedeny k samostatnosti a vlastní sebedůvěře, cvičí bez rodiče. Velmi rychle si zvyknou a získají sebevědomí v nesoutěživém prostředí. Dětská jóga je hravá, někdy hlučná, jindy tichá. Je plná příběhů, zvířátek a pohádek. Lekce jsou hravé a pestré, plné fantazie a tvůrčího myšlení. 

Děti se zábavnou formou protahují, ale i posilují oslabené svalstvo. Jóga podporuje dechové techniky (vhodná pro alergiky, astmatiky), posiluje hluboké stabilizátory a podporuje správné držení těla. Přináší benefity nejen na fyzické úrovni, ale i na té psychické. Aktivní děti zklidní, pasivní podpoří. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě. Délka lekce je 60 min. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA s angličtinou 3 - 6 let Út 16:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA s angličtinou 3 - 6 let Út 16:30
  • Datum: 05.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO