Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA 3 - 6 let Středa 17:30 - 18:30

Děti jsou vedeny k samostatnosti a vlastní sebedůvěře, cvičí bez rodiče. Velmi rychle si zvyknou a získají sebevědomí v nesoutěživém prostředí. Dětská jóga je hravá, někdy hlučná, jindy tichá. Je plná příběhů, zvířátek a pohádek. Lekce jsou hravé a pestré, plné fantazie a tvůrčího myšlení. 

Děti se zábavnou formou protahují, ale i posilují oslabené svalstvo. Jóga podporuje dechové techniky (vhodná pro alergiky, astmatiky), posiluje hluboké stabilizátory a podporuje správné držení těla. Přináší benefity nejen na fyzické úrovni, ale i na té psychické. Aktivní děti zklidní, pasivní podpoří. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 60 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA 3 - 6 let St 17:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA 3 - 6 let St 17:30
  • Datum: 06.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO