Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA s tvořením 7 - 12 let Středa 16:30 - 17:30

Lekce s tvořením je kreativní, děti nejen cvičí a pohybově se rozvíjí, ale mají prostor se vyjádřit i výtvarně. Jóga s protažením celého těla spojená s  příběhem, kreslením, tvořením a hraním na léčivé hudební nástroje.

Dětská jóga pro mladší školní věk je plná her a fantazie. Podporuje paměť, fantazii, komunikaci i vzájemnou spolupráci ve skupince stejně starých dětí. Psychomotorické hry pro děti rozvíjí nejen fyzickou stránku, ale i psychickou, děti baví, motivují a dodávají jim pocity radosti. Jógovou hrou se děti zbavují stresu a vrací se znovu ke hrám a psychickému uvolnění a dětské radosti. Jógové příběhy zase rozvíjí fantazii a kreativitu.  

Jógové pozice vrací děti zpět do pozic na zemi a posilují svalstvo okolo páteře a mezilopatkové svaly, otevírají ramena, podporují hluboké stabilizátory a břišní svalstvo. Napravují chybné držení těla. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 60 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA s tvořením 16:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA s tvořením 16:30
  • Datum: 06.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO