NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

YOGA 7 - 12 let Středa 16:30 - 17:30

Lekce jógy jsou kreativní, děti nejen cvičí a pohybově se rozvíjí, ale mají prostor se vyjádřit a rozvíjet fantazii. Jóga s protažením celého těla spojená s  příběhem, kreslením, tvořením a hraním na léčivé hudební nástroje.

Dětská jóga pro mladší školní věk je plná her a fantazie. Podporuje paměť, fantazii, komunikaci i vzájemnou spolupráci ve skupince stejně starých dětí. Psychomotorické hry pro děti rozvíjí nejen fyzickou stránku, ale i psychickou, děti baví, motivují a dodávají jim pocity radosti. Jógovou hrou se děti zbavují stresu a vrací se znovu ke hrám a psychickému uvolnění a dětské radosti. Jógové příběhy zase rozvíjí fantazii a kreativitu.  

Jógové pozice vrací děti zpět do pozic na zemi a posilují svalstvo okolo páteře a mezilopatkové svaly, otevírají ramena, podporují hluboké stabilizátory a břišní svalstvo. Napravují chybné držení těla. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě.  Délka lekce je 60 min. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA s tvořením 16:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA s tvořením 16:30
  • Datum: 06.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO