Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA v páru 7+ Pondělí 17:30 - 18:45

Lekce postupně učí od základních jógových ásan až po pokročilejší ásany v páru. Lekce jsou hravé a zábavné, podporují vzájemný vztah rodič a dítě a umocňují pocity vzájemné důvěry a respektu. 

Jógové ásany jsou založeny na základním psychomotorickém vývoji a podporují jej. Posilují oslabené a protahují zkrácené svalstvo. Lekce je přínosem jak pro dítě, tak i pro rodiče. Naučíte se pozice dětské jógy a jejich modifikace. Lekce je určena pro všechny bez omezení.  

Do kurzu lze přistoupit v jeho průběhu. 

Kurz probíhá v délce 10 ti lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 4 podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 75 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 2 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 6 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 6 hodin předem, negarantujeme její náhradu. Po předchozí domluvě je možné zajistit náhradníka. 

Platby 

Kurzy se platí nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení. Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na Párová Yoga 7+ let Po 17:30

Souhrn přihlášky
  • Název: Párová Yoga 7+ let Po 17:30
  • Datum: 18.02.2019
  • Cena: 2200 Kč

Vytvořilo FEO