Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA s tvořením 1,5 - 3,5 let Středa 9:45 - 10:30

Lekce jógy, která propojuje pohyb a tvoření. Pomocí arteterapie dochází k léčení těla i duše na všech úrovních. Proces tvoření je vždy jedinečný a vychází z daného okamžiku. Během lekce je zapojena jemná motorika tvořivých ručiček, ale i motorika nožiček a celého těla, cvičení jógy je podpořeno výtvarnými a hudebními (léčivé nástroje) aktivitami.  Proces tvoření i cvičení probíhá tady a teď a je vždy neopakovatelný.

Kurz probíhá pololetně v délce 15 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 45 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA 1,5 - 2,5 let St 9:45

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA 1,5 - 2,5 let St 9:45
  • Datum: 10.10.2018
  • Cena: 2250 Kč

Vytvořilo FEO