Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA s hudbou 1,5 - 3,5 let Úterý 10:30 - 11:15

Lekce rozvíjí přirozený pohyb a aktivitu. Jógové pozice jsou inspirovány prostředím kolem nás, děti si hrají na zvířátka, rostliny či věci a rozvíjí tak dětskou fantazii, hravost a tvořivost. Lekce je provázena stálými rituály, které mají děti rády a jsou pro ně důležité.   Nejen pohyb, ale i zpívání manter, písničky a říkadla za doprovodu jednoduchých hudebních nástojů, to je dětská jóga s hudbou. Vnímání hudby a zvuků zklidňuje a podporuje soustředění a pozornost. 

Kurz probíhá pololetně v délce 15 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 45 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA s hudbou 1,5 - 2,5 let Út 10:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA s hudbou 1,5 - 2,5 let Út 10:30
  • Datum: 09.10.2018
  • Cena: 2250 Kč

Vytvořilo FEO