NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

YOGA s hudbou 1,5 - 3,5 let Úterý 10:30 - 11:15

Lekce rozvíjí přirozený pohyb a aktivitu. Jógové pozice jsou inspirovány prostředím kolem nás, děti si hrají na zvířátka, rostliny či věci a rozvíjí tak dětskou fantazii, hravost a tvořivost. Lekce je provázena stálými rituály, které mají děti rády a jsou pro ně důležité.   Nejen pohyb, ale i zpívání manter, písničky a říkadla za doprovodu jednoduchých hudebních nástojů, to je dětská jóga s hudbou. Vnímání hudby a zvuků zklidňuje a podporuje soustředění a pozornost. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Délka lekce je 45 min. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA s hudbou 1,5 - 3,5 let Út 10:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA s hudbou 1,5 - 3,5 let Út 10:30
  • Datum: 05.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO