Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

YOGA 1,5 - 3,5 let Pondělí 10:30 - 11:15

Veselá a hravá lekce hlavně pro děti. Maminky především sdílí radost z pohybu a své dítě doprovází a dodávají mu jistotu v postupném přirozeném osamostatňování se. Děti se naučí pozdrav slunci, jehož pozice navazují na přirozený psychomotorický vývoj dítěte. 

Jóga podporuje vnímání, pozornost, koncentraci, je vhodná pro všechny děti a přináší benefity nejen na fyzické úrovni, ale i na té psychické. Dítě nachází samo sebe, vlastní jistotu a sebedůvěru. Psychické procesy posílení vlastní identity zmírňují agresivitu, záchvaty vzteku a hyperaktivitu u neukotvených dětí. Naopak děti, které jsou pasivní, jóga povzbuzuje a stimuluje. Jóga je nesoutěživá a nesrovnává, naopak podporuje to, jací jsme. 

Kurz probíhá pololetně v délce 20 lekcí. Kurz je platný pro konkrétní dítě, jehož doprovod se může případně měnit. Kurz je bez předešlé domluvy nepřenosný. Kurz se otevírá při minimálním počtu 8mi podaných a zaplacených přihlášek. Délka lekce je 45 min. 

Nahrazování lekcí  

Nahradit lze maximálně 3 řádně omluvené lekce.  Lekci je třeba omluvit minimálně 8 hodin před jejím konáním. Náhradu je možné uplatnit v daném pololetí, podle platného rozvrhu, v jakékoli lekci, která odpovídá věkové kategorii dítěte. Nahrazované, nevychozené lekce se nepřenáší z jednoho pololetí na další. Klient si náhrady sjednává sám vlastní iniciativou, lektor náhradní lekce nehlídá a nenabízí jejich čerpání. 

V případě neomluvené hodiny minimálně 8 hodin předem, negarantujeme její náhradu. 

Kurzy se platí pololetně nejpozději 24 hodin před konáním první lekce bankovním převodem nebo online platbou po přihlášení na kurz. Podaná přihláška nabývá platnosti po jejím zaplacení.  Kurz lze zaplatit v den konání v hotovosti na recepci studia. 

V případě přihlášení v průběhu kurzu je klientovi stanovena cena kurzovného na základě aktuálního počtu nadcházejících lekcí kurzu a je splatná pouze hotově ve studiu. 

Přihláška na YOGA 1,5 až 3,5 let Po 10:30

Souhrn přihlášky
  • Název: YOGA 1,5 až 3,5 let Po 10:30
  • Datum: 04.02.2019
  • Cena: 3000 Kč

Vytvořilo FEO