Čakra jóga - spirální dynamika osobního rozvoje

V rámci tohoto workshopu se pokusíme o základní vhled do problematiky čaker. V rámci teoretické části se zaměříme na psychologii šesti základních čaker, jejich „zdravé“ fungování i projevy poruch v toku energií. Praktická část bude zaměřená na stimulaci a harmonizaci jednotlivých čaker skrze vědomou asanovou praxi.

Lidská bytost není z pohledu jógy jen fyzickým tělem, ale je souborem tří těl, resp. tří obalů duše, která disponují různou hustotou hmoty, od hrubohmotných prvků až po nejjemnější vrstvy mysli. Čakry můžeme charakterizovat jako energetická centra působící v těchto třech tělech, tj. v těle fyzickém, emocionálním a duchovním. Čakry jsou energeticky aktivní místa v těle, přičemž podíváme‑li se na lidské tělo z hlediska západní medicíny, můžeme hledat podobnou shodu v oblastech nervových pletenců a žláz. Praxe jógy se snaží aktivovat v těle jemnohmotné energetické proudy, harmonizovat je a sjednotit. Místa, kde tato energie přechází mezi hrubohmotným tělem a jemnohmotným tělem, jsou čakry. Nemůžeme si na ně sáhnout, nemůžeme je přesně lokalizovat, ani změřit intenzitu jejich aktivit. Můžeme je pouze zkusit procítit.

Obsah kurzu

  • charakteristika šesti základních čaker
  • mudry, bídža mantry, afirmace
  • spojení čaker s orgány fyzického těla (harmonie/disharmonie čaker)
  • spojení čaker s emocemi, vzorci chování a stavebními rysy osobnosti člověka (harmonie/disharmonie čaker)
  • asanová praxe, práce s pozorností vedoucí k prohloubenému vnímání a prociťování těla, sebezkoumání

Termín:

SOBOTA 4. 11. 2017 od 9:30 – 12:30, přestávka, 13:00 – 16:00

Studio Dobrovského 29, Brno (koupaliště Dobrák)

Lektor:

Mgr. Alena Sokolová

2017 Ashtanga yoga workshop (David Swenson)
2016 Čakra jóga (Barbora Hu)
2016 Instruktor jógy (FISAF)
2016 Základy Ajurvédy s využitím v jógové praxi (FISAF)
2016 Ashtanga yoga (FISAF)
2016 Ashtanga yoga workshop (Jaro Pávek)
2015 Prana flow yoga (Katarína Mikulandová)
2015 Ashtanga yoga workshop (Petra Visser)
2015 Jóga a sebepoznání (Pavel Hájek)
2010 Pilates I.
2007 Fitness instruktor (CESA)

Po ukončení kurzu získá účastník osvědčení o absolvování odborného workshopu. Toto osvědčení neopravňuje k získání živnostenského listu. Pro účast na tomto kurzu je nutná znalost základní ásan.

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 14.10.2017 poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.
Tyto workshopy není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami). V případě, že chcete workshop uhradit hotově ve studiu, vyplňte do poznámky při rezervaci "platba hotově" a přineste objednávku nebo informační e-mail s sebou.

POKUD JSTE JIŽ PŘIHLÁŠENI NA WORKSHOP (přihláška proběhla na původních webových stránkách)  PAK PROSÍM POUŽIJTE K ÚHRADĚ NÁSLEDUJÍCÍ PLATEBNÍ POKYNY:
č.u.: 2500219673/2010
v.s. 14102017
pozn. jméno a příjmení

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 14.10.2017 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na Čakra jóga - spirální dynamika osobního rozvoje 4.11.2017

Souhrn přihlášky
  • Název: Čakra jóga - spirální dynamika osobního rozvoje 4.11.2017
  • Datum: 04.11.2017
  • Cena: 950 Kč

Vytvořilo FEO