STUDIA NA ZÁBRDOVICKÉ A DOBRÁKU OTEVÍRÁME 24.5.2021, STUDIO NA LIDICKÉ 31.5.2021! Více informací zde.

LÉTO A KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGA

Přijměte pozvání na prožitkový workshop, který se bude věnovat příchodu léta z pohledu kraniosakrální jógy (KSJ). KSJ výrazně napomáhá v proudění dechu života a uvádí kraniosakrální rytmus do vitální a ozdravné fáze. 
Léto je prosyceno energií, která expanduje ve všech oblastech a snaží se proniknout jakoukoli stagnací v pojivových tkáních, fasciích. Stojíme na vrcholu a můžeme pociťovat únavu nikoliv z nedostatku energie, ale naopak ze stagnace jejího přebytku. 
Proto praxe KSJ pro letní období zahrnuje a na co se můžete těšit:

 • Relaxace na klidovém bodě
 • Silové ásany s i bez pumpováním dechu života
 • Kraniosakrální pozdravy slunci
 • Posilování - funkční síla
 • Vyklepávání, vyštipávání, třesení
 • Myofasciální uvolnění hrudníku, srdce a kosti křížové
 • Aktivujeme ruce a dlaně
 • Thajská masáž pro léto

Workshop je vhodný i pro začátečníky

 

Princip kraniosakrální jógy

Tělo je nejdokonalejší, biodynamicko-mechanický stroj a příroda ho vybavila,  nejfunkčnějším designem.Tělo je moudřejší, než si většina lidí, vědců i lékařů vůbec uvědomuje. Jeho hlavní řídící jednotkou je mozek a mysl sídlí všude, kam jen oko dohlédne.

Kraniosakrální jóga pracuje s mechanizmy, které nejvíce škodí této centrální jednotce a díky tomu umožňují co nejdokonalejší spolupráci mezi myslí a tělem. Probouzí přirozené ozdravné  tendence těla a podporuje je.

„Floou“je stav, kdy se nestavíme fungování těchto mechanizmů do cesty, ale zůstáváme tiše přítomni v pozorovateli. A jak toho dosáhnout?

Každá hodina Kraniosakrální jógy začíná na speciální pomůcce –klidovém bodu , který působí na mozkomíšní mok ve čtvrté mozkové komoře. Ten se na krátký okamžik díky jemnému tlaku pozastaví a pak vznikne vlna, která projde glymfatickým systémem mozku a jemně ho pročistí od plaku zbytkových proteinů, tím zajistí snadnější transport tekutin, který probíhá okolo hlavních cév v mozku.

Bonusem tohoto stavu je dočasná klidná mysl. Mysl opravdu neprodukuje jedinou myšlenku. Což je v dnešní uspěchané době malý zázrak.

„Váš čas je drahocenný a automatická činnost ho zkracuje.“ Francis L.Minerve

 

Termín:

SOBOTA 4.6. 2022

10:30 - 13:30

Studio Zábrdovická 2, Brno

Lektor:

Andy

 

Cena: 600,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. NUTNÉ UHRADIT DO JEDNOHO TÝDNE OD REZERVACE, POTÉ BUDE VAŠE REZERVACE ZRUŠENA.
Workshop není možné hradit zaměstaneckými benefity (poukázkami).
 

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 27.5.2022 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: eva@yogabrno.cz

Přihláška na Kraniosakrální jóga

Souhrn přihlášky
 • Název: Kraniosakrální jóga
 • Datum: 04.06.2022
 • Cena: 600 Kč

Vytvořilo FEO