NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

Anatomický workshop s Richem Loganem - ramena

TŘI ODPOLEDNÍ WORKSHOPY ZAHRNUJÍCÍ PRAXI I TEORII PODANOU NESMÍRNĚ ZAJÍMAVÝM A ZÁBAVNÝM ZPŮSOBEM NAŠÍM DRAHÝM HOSTEM Z USA. 
TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

Dozvíte se, jak jógová praxe ovlivňuje naši páteř, ramena a oblast pánevní a naopak jak tyto části našeho těla z hlediska individuální konstituce mohou ovlivnit naši jógovou praxi. Vedle zajímavé a zábavné teorie se můžete těšit na nezapomenutelnou praxi, která možná částečně rozboří všechny vaše dosavadní znalosti vlastního těla a jógové praxe.

Obsah kurzu

Podíváme-li se detailně na hybnost zdravého ramene, zjistíme, že v porovnání s jinými velkými klouby našeho těla je rozsah jeho pohyblivosti obrovský. To ale znamená i to, že je funkčně méně stabilní než většina ostatních kloubů. 
Při tomto workshopu se podíváme na anatomii ramenního pletence, zjistíme, jak vypadají svaly rotátorové manžety, které kosti jsou důležité pro funkčnost ramene a jak vypadají pojivové tkáně, kterou jsou součástí ramenního pletence. 
Prozkoumáme, jaké pohybové vzory jsou pro ramena zdravé a které ne, a jaké disbalance můžeme v oblasti ramenního pletence často najít. Když zjistíme, které faktory mohou rameno omezovat od využití jeho plného potenciálu hybnosti, pustíme se do praxe, která nám pomůže objevit bezpečné a efektivní cesty pro zvýšení mobility a posílení ramen. Tématem bude i srdeční plexus a okolní pojivové tkáně.
 

Termín:

ČTVRTEK 29. 8. 2019 od 17:00 – 20:00

Studio YOGA BRNO - Dětská jóga - Zábrdovická 2, Brno (hlavním vchodem do budovy, druhé patro)

Lektor:

Rich Logan

Lektor Rich Logan, který cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech, lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern. 
Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

Cena: 900,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 15.8.2019. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 15.8.2019 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: daniela@yogabrno.cz

Přihláška na Anatomický workshop s Richem Loganem - ramena

Souhrn přihlášky
  • Název: Anatomický workshop s Richem Loganem - ramena
  • Datum: 29.08.2019
  • Cena: 900 Kč

Vytvořilo FEO