NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

Anatomický workshop s Richem Loganem - pánev

TŘI ODPOLEDNÍ WORKSHOPY ZAHRNUJÍCÍ PRAXI I TEORII PODANOU NESMÍRNĚ ZAJÍMAVÝM A ZÁBAVNÝM ZPŮSOBEM NAŠÍM DRAHÝM HOSTEM Z USA. TLUMOČENO DO ČESKÉHO JAZYKA.

Dozvíte se, jak jógová praxe ovlivňuje naši páteř, ramena a oblast pánevní a naopak jak tyto části našeho těla z hlediska individuální konstituce mohou ovlivnit naši jógovou praxi. Vedle zajímavé a zábavné teorie se můžete těšit na nezapomenutelnou praxi, která možná částečně rozboří všechny vaše dosavadní znalosti vlastního těla a jógové praxe.

Obsah kurzu


Naše pánev slouží hned několika účelům, od podpory viscelárních orgánů až po umožnění chůze. Pánevní pletenec je matricí omezení a balancí, zjednodušeně: za každou nerovnováhu pod pánví se objeví kompenzace v podobě nerovnováhy nad pánví. Schopnost jemné mobility je základem pro schopnost pohybu a v případě nerovnováhy, ať už hypomobility či hypermobility v oblasti pánve, trpí zbytek těla. Když se seznámíme s kineziologií a svaly kyčlí, naučíme se rozpoznávat možné problémy v oblasti pánevního pletence. Řekneme si, jak jakákoliv nerovnováha v oblasti pánve ovlivňuje nejen naše fyzické zdraví, ale i mentální rovnováhu. 
Rich nás naučí jednoduché techniky, kterými uchováme své kyčle zdravé a pomůže nám upravit a zvládat nerovnováhy v oblasti pánevního pletence.
 

Termín:

PÁTEK 30. 8. 2019 od 17:00 – 20:00

Studio YOGA BRNO - Dětská jóga - Zábrdovická 2, Brno (hlavním vchodem do budovy, druhé patro)

Lektor:

Rich Logan

 
Lektor Rich Logan, který cestuje po světě a věnuje se studiu i výuce masáží a jógy. Budoucí masážní terapeuty a učitele jógy lektoroval například v Chicago School of Massage Therapy, The Pacific Collage of Oriental Medicine, Rishikul Yoga, Mathatitu Yoga Ashram a hostoval na Ayurvedic Collage v Mysore v Indii, dále v německém Hamburgu, v Peru a na mnoha dalších místech, lekce vedl například i na festivalech Wanderlust Chicago, Bhakti Fest Midwest. Je frontmanem kapely Akoustikirtan, v jejíž proměnlivé sestavě hrají prvotřídní muzikanti. Jeho vlastní praxe započala v roce 1978 meditacemi, v roce 1988 se z něj stal nadšený student jógy, a jógu vyučuje od roku 2001. Ve své praxi a učení propojuje své hluboké znalosti anatomie a fyziologie s duchovním učením, tak aby byly srozumitelné v současné době. Nejvýznamějšími z jeho učitelů byli například: TKV Desikachar, V. Venkatesha, Hema Venkatesha, Kim Schwartz, Tias Little, Steven Hartman a více než 15 let Gabriel Halpern. 
Rich předává praxi, která je vědomá a přívádí studenty až na samou hranici zkušenosti, aby zde praktikující uzřel moment vlastího rozvoje a zjistil, že sám je tím, kdo rozvíjí.

Cena: 900,–

Po úhradě částky na účet je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 16.8.2019. Poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studio s.r.o.). Po 16.8.2019 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: daniela@yogabrno.cz

Přihláška na Anatomický workshop s Richem Loganem - pánev

Souhrn přihlášky
  • Název: Anatomický workshop s Richem Loganem - pánev
  • Datum: 30.08.2019
  • Cena: 900 Kč

Vytvořilo FEO