NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

Opět vyrážíme za ájurvédou do Indie!


Ájurvéda je prastarý systém celostní medicíny a životního stylu, vznikla před 5000 lety a od této doby se neustále vyvíjí. Oproti západní medicíně se ájurvéda drží holistických metod, snaží se nabádat a napomáhat k životu v harmonii, tak aby nemoci ideálně nedostaly šanci k projevu. Nedílnou součástí ájurvédy jsou individualizované rady pro udržení fyzické, psychické i duchovní harmonie díky vhodnému životnímu stylu. Další ájurvédskou metodou je užívání bylinkových preparátů pro vyrovnávání již vzniklých disbalancí a konečně také pravidelné a důkladné očisty. 
Právě ájurvédská očista zvaná pancha karma Vás pod dohledem zkušeného ájurvédského lékaře čeká v Majestic Beach Resortu.

  

Během pancha karmy můžete očekávat zhruba dvě hodiny masáží denně, denní konzultace s lékaři, doporučení stravy a léčbu bylinnými preparáty. Očista probíhá ve třech krocích. V začátku Vašeho pobytu je Vaše tělo vnitřně (díky bylinkovému ghí nebo bylinkovým lékům) i zevně (díky masážím a terapiím) připravováno na očistu. Cílem přípravy je uvolnění toxinů z Vašeho organismu směrem k trávicímu traktu. Zhruba pátý den Vašeho pobytu začíná očista samotná. Základním krokem je vyplavení toxinů ven z trávicího traktu za pomoci bylinkových léků nebo olejů. Další očistné kroky určují lékaři dle Vaší typologie a Vašich současných problémů.
Posledním stupněm je péče o Váš organismus po očistě. Za pomoci masáží a bylinkových léků je postaráno o to, aby se Vaše tělo i mysl navrátily ke své původní, vrozené rovnováze a získaly dostatek energie. Kdo by se necítil přímo na pancha karmu, nebo mu to ájurvédský lékař nedoporučil, může zvolit mírnější program určený pouze pro regeneraci a omlazení. Popřípadě je možné očistný program spojit s bylinkovými preparáty a masážemi podporujícími hubnutí.

Cena zahrnuje: ubytování, konzultace s ájurvédským lékařem, ájurvédské masáže a terapie, bylinkové preparáty, all inclusive stravu a nápoje, lekce jógy a relaxace, doprovod na místě a tlumočení. Přednášky o ájurvédě a ájurvédském životním stylu.
Cena nezahrnuje: letenku, poplatek za vízum a pojištění.


 

Vytvořilo FEO