Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

Veronika se v minulosti aktivně i trenérsky věnovala především silovým sportům a fitness, závodně pak horským ultramaratonům.

Jóga jí vstoupila do života ve správném okamžiku - když už cítila, že jí neustálá honba za lepšími výkony a soupeření s ostatními přináší více stresu a zdravotních komplikací, než původního potěšení a odreagování.

"Prakticky odjakživa jsem se věnovala tolika aktivitám najednou, že se mé role dostávaly do konfliktů a já zkrátka nevěděla, kam dřív, v čem hledat tu správnou cestu. V období mezi běžeckými závody a vzpíráním jsem objevila jógu jako druh strečinku a uklidnění mysli. Tenkrát jsem poprvé zažila ten pocit, že to, co právě tady a teď dělám, mě skutečně naplňuje, a pocítila jsem obrovskou úlevu."

Jógovou praxi na cestách po Thajsku a Srí Lance následovaly lekce v brněnských studiích, četba odborných knih a absolvování instruktorského kurzu. Je to především spirituální a léčivá stránka, které Veroniku na józe nejvíce přitahují, a v těchto oblastech se neustále vzdělává. Ráda se zaměřuje na zapojování jógových technik v silovém tréninku a vyzdvihuje jejich blahodárné účinky na stresovanou mysl i tělo. Prostřednictvím svých lekcí chce svou zkušenost sdílet i s vámi a pomoci vám najít k józe cestu, ať už pociťujete jakékoliv překážky a omezení.

V rámci sportovních aktivit se Veronika vždy věnovala i oblasti výživy, mimo jiné se specializací na sportovní výživu a doplňky při různých druzích sportu, fázích tréninku a rekonvalescence.

V našich studiích působí jako instruktorka Hot Yogy a nutriční poradce.

Licence, certifikovaná školení a workshopy:

  • 2017 Workshop - Hot yoga ásany podrobně (Yoga Brno Academy)
  • 2018 Instruktor jógy - Akreditovaný kurz MŠMT (Yoga Brno Academy)
  • 2018 Workshop - Sportovní výživa a suplementace (Improve Academy)
  • 2018 Poradce pro výživu - Akreditovaný kurz MŠMT (Improve Academy)

 

 

 

Vytvořilo FEO