NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

SBÍRKU JSME UZAVŘELI V KVĚTNU 2019 A PRO MALOU CLAUDII DÍKY VÁM VYBRALI A PŘEDALI ČÁSTKU 31.186,- KČ

DĚKUJEME


Claudie je dvanáctiletá slečna, která ráda tancovala, zpívala, těšila se z přátel ve škole a ve volném čase se učila péct, jelikož si velmi přála stát se cukrářkou.

Bohužel osud zasáhl rychle a nečekaně do jejího života. Dne 17.10.2018 Claudinka náhle dostala cévní myopatii neboli míšní mrtvici. Stav, na který se nedá připravit a jeho léčba je velmi dlouhá, náročná a s nejasným koncem. Claudinka se ocitla ve vážném stavu na dětské JIPce. Když se její stav trochu stabilizoval, zjistila, že necítí své tělo od ramen dolů.  Nemohla se hýbat, nemohla se sama otočit a ani si sama vytočit telefon, když chtěla zavolat mámě. Takovou bezmoc si umí málokdo z nás představit.

Nyní je Claudinka ve FN Bohunice, stále nemůže chodit, učí se ovládat tablet pomocí citu, který jí zůstal v rukou. Čeká ji ještě náročná rehabilitace a sbírání sil v nemocnici a poté několikaměsíční pobyt v Košumberku. Zde se bude zdravotně rehabilitovat.

Claudinka je i přesto velmi milá dívka, bystrá, se zájmem o lidi. Ráda se učí a stýská se jí po škole i po spolužácích. V nemocnici oslavila narozeniny a čeká ji oslava Vánoc a Nového roku.

Penízky ze sbírky budou použity na pořízení potřebných kompenzačních pomůcek, rehabilitací a věcí pro malou Claudii.  
Všem moc děkujeme za podporu a ochotu.
 

Vytvořilo FEO