NOVÉ STUDIO LIDICKÁ OTEVŘEME JIŽ BRZY!!. Více informací v aktualitě.

TENTO PROJEKT JSME UZAVŘELI V BŘEZNU 2018 A OBDAROVALI SPOLU S VÁMI HONZÍKA OBNOSEM 33 671,-  

DĚKUJEME

V LEDNU BYL HOZNÍK V KOMATU A DNES SE UČÍ CHODIT S NAŠÍM CHODÍTKEM. JE VESELY A MLUVÍ, MÁ NEUROLOGICKÉ POSTIŽENÍ PO OPERACI MOZKU A čEKÁ HO TEĎ JEŠTĚ DLOUHÁ CESTA S CHEMOTERAPIEMI. VŠECHNY VÁS MOC ZDRAVÍ A TĚŠÍ SE Z PŘÍSPĚVKU!

OD LEDNA 2018 PŘISPÍVÁME NA 5 LETÉHO HONZÍKA, ONKOLOGICKÉHO PACIENTA DĚTSKÉ NEMOCNICE. JE UPOUTÁN NA LŮŽKO A POTŘEBUJE KOMPENZAČNÍ POMŮCKY, KTERÉ POJIŠŤOVNA NEHRADÍ.  PROSTŘEDNICTVÍM NADAČNÍHO FONDU KRTEK MŮŽEME POMOCI SPOLEČNĚ.

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Naší hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími následky. Zajišťujeme dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispíváme na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváříme projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

Vytvořilo FEO