Studio Zábrdovická - změna dopravy od 22.10.2018. Více informací v aktualitě.

Karma yoga

 

Touha pomáhat a podělit se o své štěstí a radost v nás klíčila už dlouho.  Nyní semínko nabylo sil k životu a my Vám tak představujeme projekt Karma yoga. Karma yoga znamená konat dobré činy bez jakéhokoliv nároku na odměnu, zcela nezištně. Věříme, že žádný čin nezůstane bez odezvy, zákonitě se musí někde odrazit a zanechat někde stopu. Tak jako když vhodíme kamínek do klidného jezera, začnou se šířit po hladině kruhy……..tak i každá myšlenka, skutek, energie bude mít dopad na naše okolí a svět kolem nás.

Pojďme tedy společně pomáhat a čistit tak naši individuální i společnou karmu. 

Lekce označené Karma(hot) yoga jsou dobročinné. Lektor se vzdá své odměny ve prospěch obdarovaného a klient zároveň přispěje dle svého srdce libovolnou částkou. Vstupné budete odevzdávat anonymně do pokladničky Karma yogy. 

Čtvrtletně zvolíme organizaci, spolek či konkrétní osobu,  kterému bude na závěr období dar vybraný z lekcí Karma yogy předán. 

Doufáme, že se Vám bude nový projekt líbit, budeme rádi za zpětnou vazbu a náměty, tak aby se mohla Karma yoga rozvíjet a pomáhat tam kde je to potřeba.

„Všechny velké činy začínají od malých skutků“

Hari Om   

Každou neděli od 11h. KARMA YOGA ve studiu na Zábrdovické. Lektoři se budou střídat, lekce je v sále pro HOT Yogu, nicméně můžete zažít různé styly. Sledujte poznámky u rezervace.

Zde je možné rezervovat

Pokud máte jakékoliv náměty, dotazy či jiná přání adresujte je Alence: karma@yogabrno.cz

 

Od ZAČÁTKU ŘÍJNA opět pomáháme společně paní Ivetě, kterou v padesáti letech vlivem onkologické (bohužel již nevyléčitelné) diagnózy opustil manžel a ona zůstala doma sama s 6-ti letou dcerou.
Bydlí nyní spolu v nevybaveném bytě a tak bychom jim rádi pomohli pořídit to nejnutnější.

 

 

Již jsme společně vybrali pro paní Ivetu

10 300 Kč

 

Vytvořilo FEO