STUDIA ZŮSTÁVÁJÍ BOHUŽEL I NADÁLE UZAVŘENA! Více informací zde.

STUDIA ZŮSTÁVÁJÍ BOHUŽEL I NADÁLE UZAVŘENA!

VZHLEDEM K TRVAJÍCÍMU NAŘÍZENÍ VLÁDY O NUTNOSTI NOŠENÍ ROUŠEK I BĚHEM LEKCÍ A S OHLEDEM NA TO, ŽE SE DLE NAŠEHO NÁZORU S ROUŠKOU NEDÁ LEKCE BEZPEČNĚ ABSOLVOVAT, ZŮSTÁVAJÍ BOHUŽEL I NADÁLE STUDIA UZAVŘENA. VYČKÁVALI JSME, JESTLI JEŠTĚ NEDOJDE KE ZMÍRNĚNÍ TOHOTO NAŘÍZENÍ, KTERÉ JSME SE DOZVĚDĚLI AŽ BĚHEM NEDĚLE, ALE BOHUŽEL SE TAK NESTALO. TĚŠÍ NÁS ZÁJEM O REZERVACE LEKCÍ, ALE BUDEME MUSET VŠICHNI JEŠTĚ CHVÍLI VYDRŽET, NEŽ SE BUDEME MOCI ZAČÍT ZASE SETKÁVAT.

DLE SOUČASNÉHO NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU NAŠE STUDIA OD 9.10.2020 DO 22.1.20201 UZAVŘENA

PLATNOST PERMANENTEK BYLA ZATÍM PRODLOUŽENA DO 30.11.2020 (O 52 DNÍ), KDY MĚLA BÝT DLE PŮVODNÍCH INFORMACÍ VLÁDY STUDIA OTEVŘENA. JAKMILE BUDE ZNÁM TERMÍN, KDY BUDE MOŽNÉ SKUTEČNĚ ZAHÁJIT PROVOZ, PERMANENTKY DOPRODLOUŽÍME :-)

AKCE A WORKSHOPY SE BOHUŽEL TAKÉ ZA SOUČASNÝCH PODMÍNEK NEDAJÍ POŘÁDAT, PROTO NADÁLE PLATÍ, ŽE JAKMILE BUDOU K DISPOZICI BLIŽŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ OTEVŘENÍ STUDIÍ A MOŽNOSTI KONÁNÍ AKCÍ, BUDOU NÁPLÁNOVÁNY JEJICH NOVÉ TERMÍNY. NÁSLEDNĚ BUDEME ÚČASTNÍKY ZRUŠENÝCH AKCÍ KONTAKTOVAT EMAILEM O NOVÉM TERMÍNU AKCE S MOŽNOSTÍ VRÁCENÍ PENĚZ.

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A TĚŠÍME SE SNAD UŽ BRZY NAVIDĚNOU!

 

Vytvořilo FEO