"Vše, co potřebuješ vědět, je uvnitř Tebe"

Workhop - Ájurvéda a jóga - cesta k psychické i fyzické rovnováze 7.10.2017

Spousta lidí se v dněšní době dostane do bodu, kdy cítí, že musí ve svém životním stylu udělat ráznou změnu. Necítí se dobře ve vlastní kůži, potýkají se s civilizačními nemocemi, poruchami spánku, nervozitou, hormonální disbalancí, bolestmi hlavy…a každý jistě dokáže doplnit seznam sám za sebe… Ájurvéda je prastará indická věda o životě. Základním pravidlem ájurvédy je, že nemoci plynou z nerovnováhy našeho těla a naší mysli, a je proto důležité sami sebe lépe poznávat, učit se sami sobě naslouchat a tím se krok po kroku dostávat zpět k rovnováze. Ájurvéda vznikala a už tisíciletí se rozvíjí bok po boku s učením jógy, takže se obě vědy krásně prolínají. Studentům jógy tak naslouchání svému tělu není cizí a základní znalosti ájurvédy nám mohou dopomoci posouvat se dále ke zlepšování svého životního stylu ve všech jeho oblastech. Na workshopu si zevrubně vysvětlíme základy ájurvédy a ájurvédských konstitucí a budeme se věnovat praktickým možnostem, které mohou dopomoci znovunastolení naší individuální rovnováhy a tím i zdraví.

Obsah kurzu

  • základy ájurvédy a ájurvédských konstitucí
  • jógová praxe z hlediska ájurvédy – ásány a kriye pro jednotlivé konstituce
  • ájurvédská strava
  • ájurvédské byliny a koření
  • jednoduché tipy pro změnu životního stylu z hlediska ájurvédy a jógy
  • možnosti ájurvédské očisty

Termín:

SOBOTA 7. 10. 2017 od 10.30–12:30, přestávka, 13:00 – 17:00.

Studio Zábrdovická 2, Brno

Lektor:

Lenka Waisová

  • 2016 200 hrs Hatha Yoga Teacher Training (Sivasoorya Ashram, Yogi Soorya Raviji)
  • 2015 půlroční stáž v ájurvédském centru Somatheeram Ayurvedic Resort
  • 2015 studium Sivananda Yogy v Somatheeram Ayurvedic Resort

Po ukončení kurzu získá účastník osvědčení o absolvování odborného workshopu. Toto osvědčení neopravňuje k získání živnostenského listu. Pro účast na tomto kurzu nejsou nutné znalosti a praxe jógy.

Cena: 950,–

Po úhradě částky na účet č. 2500219673/2010, v.s. 7102017, pozn. jméno a příjmení, je Vaše přihláška platná. Nutné uhradit do 15.9.2017 poté Vaše registrace propadá a nabízí se náhradníkům.

Storno podmínky:

Po úhradě částky je tato částka vratná pouze po individuálním posouzení vedením společnosti Yoga Brno (Fitness studia s.r.o.). Po 15.9.2017 je částka nevratná a je možné za sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost je nutné ohlásit studiu na e-mail: na eva@yogabrno.cz

Přihláška na Workshop - Ájurvéda a jóga - cesta k psychické i fyzické rovnováze 7.10.2017

(na zadaný email Vám bude zasláno potvrzení registrace, podrobné informace ke kurzu a platební údaje)
pole označená * jsou povinná
Je nám líto, ale toto školení je již plně obsazené. Můžete se přihlásit na pozici náhradníka. Pokud se některé místo uvolní, budeme Vás informovat.