"Vše, co potřebuješ vědět, je uvnitř Tebe"

Jsem začátečník

Každé „poprvé“ je krok do neznáma a tak se nebojte vykročit. Lekce je tvořena nejjednoduššími polohami hatha yogy, popř. si tu jednodušší variantu můžete sami zvolit.

Rezervovat lekci si můžete bez předchozí registrace nebo koupě permanentky. V rozvrhu si jen vyberte lekci, kterou chcete navštívit a vyplňte rezervační formulář. Pokud rezervaci provedete a následně Vám časově nebo z jiných důvodů nevyjde přijít, VČAS se odhlaste odpovědí na potvrzení, které Vám zašleme.

Respektujte své tělo a připravte se, že se budete opravdu hodně potit, protože v sále bude po celou lekci kolem 40 stupňů.

Přijďte alespoň 20 min.před začátkem lekce. Vaším prvním úkolem bude zvyknout si na teplotu a plně dýchat. Je důležité, abyste během hodiny neodcházeli ze sálu a Vaše tělo přijalo tuto novou výzvu.

Kdykoliv odpočívejte, posaďte se, lehněte si, vnímejte své tělo a prodýchávejte. Na další lekci sami uvidíte Váš pokrok, byť by to byl jen kratší odpočinek. Zkuste na příští lekci přijít co nejdříve, ať předejdete bolesti svalů.

Pijte před i po lekci dostatek tekutin. Jak správně jíst před a po lekci se dozvíte zde.

Nejdůležitější radou nejen pro začátečníky – soustřeďte se sami na sebe. Přišli jste pro sebe, ne kvůli ostatním.