"Vše, co potřebuješ vědět, je uvnitř Tebe"

Hot Yoga

Ve speciálně vyhřívaném sále na teplotu 38–42 stupňů Celsia cvičíme sestavu po sobě logicky navazujících ásan a několik dechových jógových cvičení. Pozice jsou sestavené tak, aby protáhly a posílily celé tělo. Hot yoga vychází z klasické hatha yogy, která obsahuje celkem 86 základních ásan, my cvičíme v základní sestavě 30 z nich a nezůstaneme jen u nich.

Vaše tělo se během cvičení začne protahováním svalů, šlach, vazů a kloubů, díky stlačování orgánů a intenzivnímu proudění okysličené krve, rozehřívat také zevnitř směrem ven. Tim dochází k očištění Vašeho těla nejen zvenku, ale i zevnitř.

V sále dodržujte před lekcí klid, posaďte se nebo si lehněte, prohřejte tělo a připravte se na lekci. Po ukončení lekce instruktorem můžete v sále zůstat pro dokončení své relaxace, poté odcházejte ze sálu tiše, ať nerušíte ostatní. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme v zázemí studia.

Přijďe vyzkoušet pozitivní účinky tohoto cvičení na vlastní kůži 

Fyzické:

Estetické:

Psychické:

Rádi Vás přivítáme v našem sále

» Rozvrh 

** pro srovnání s aerobikem je to až o 800 kcal více. Samozřemě záleží na Vaší kondici a zdravotním stavu. Navíc se díky stabilizaci hormonální hladiny sníží i chuť k jídlu.